W tym przedświątecznym okresie odwiedzili nas Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jaźwinach przynosząc własnoręcznie wykonane pierniczki. Podczas spotkania nie zabrało, również świątecznych życzeń. Ich wizyta była miłym gestem życzliwości oraz sprawiła mieszkańcom wiele radości.